Duyurular

ADATORIA AKADEMİK KONAKLAMA HİZMETLERİ

Sakarya Serdivan Yurt Konsept 2015–2016 Eğitim dönemi erken kayıtlarımız başladı. 01.02.2015

AYLIK 395 TL'den Başlayan İndirimli Erken Kayıt Günleri Başladı. Çok cazip fiyat ve ödeme seçenekleriyle her öğrenci ve bütçeye uygun 15 farklı tasarımlı odalarıyla 2015 - 2016 dönemi erken kayıt fırsat günlerini sakın kaçırmayın. Fiyatlarımız Mart ayı sonuna kadar geçerli olup oda kontejanlarımız ile sınırlıdır.

Değerli Velilerimiz ve Öğrencilerimiz.

Bir eğitim - öğretim yılının daha sonuna yaklaşmış bulunuyoruz. Her son bir başlangıç ve her başlangıç yeni bir heyecanı ve telaşı beraberinde getiriyor. Bu heyecan ve telaş, üniversiteyle yeni tanışacak öğrencilerimiz için üniversiteye giriş sınavı, üniversiteyle tanışmış arkadaşlarımız içinse yılsonu sınavları ve sonrasında yeni bir ev yeni bir yurt  arayışına bağlı olarak karşımıza çıkıyor. Yurt seçimi yapılırken yapılan yanlışlar ve kaçırılan erken kayıt avantajları ekonomik bakımdan aileleri psikolojik açıdan da öğrencileri bütün bir sene, olumsuz yönde etkilemektedir.

Adatoria Ailesi olarak kampus bölgesinde öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek Yurt – Apart ve Villa Konseptlerimizle hizmet vermekteyiz.

Her şey dâhil verdiğimiz hizmet kapsamında bir çok yurttan farklı olarak öğrencilerimizin barınmadan ısınmaya, ulaşımlarından yemeklerine, sosyal yaşam aktivitelerinden eğitimlerine kadar bir çok imkan ve hizmeti tek çatı altında sorunsuz ve yurt ücretine dahil olarak vermekteyiz. Bu sistemle öğrencilerimize, en iyi ve en kaliteli hizmeti hem zamandan istifade ederek hem de ekonomik şartlarda sahip olma imkânı sağlıyoruz.

Yeni dönem fiyatlarımızı, verdiğimiz hizmet kalitesinin devamı ve hizmet aldığımız özel, devlet kurum ve kuruluşlar tarafımıza uygulanan zamlar göz önünde bulundurularak, minimum düzeyde sizlere yansıtmaya çalıştık. Anlayışınız için teşekkür eder yeni eğitim yılının herkes için hayırlı olmasını dileriz.

Diğer Duyurular