Hakkımızda

Hakkımızda
ADATORIA SAKARYA SERDİVAN AKADEMİK KONAKLAMA HİZMETLERİ

Hakkımızda

Her Bütçeye Uygun, Bütünleşik Hizmet 3 Farklı Konaklama Konsepti

Adatoria Konaklama Hizmetleri İstanbul dan sonra Sakarya’da da kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedeflemiş, İstanbul’da uyguladığı ve hayata geçirdiği nitelikli projelerde yakaladığı yüksek yaşam standartlarını Sakarya’da ki öğrencilere sunmaya başlamıştır.

Türkiye'nin 3, İstanbul’un 7 ayrı bölgesinde İnşaat Eğitim ve Turizm alanlarında hizmet veren Adatoria Konaklama Hizmetleri A.Ş. 2011-2012 eğitim öğretim yılında, Adatoria markası adı altında Sakarya Üniversitesi öğrencilerinin konaklamalarına yönelik benzersiz hizmet standartlarında yatırımlar yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. Bu yatırımlarımızın ilki olan Adatoria Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu sonrasında Adatoria Apart ve son olarak Adatoria Villa Apart ile birlikte uzman yönetim ekibi, deneyimli çalışma kadrosuyla, ''Koşulsuz Öğrenci Memnuniyeti'' ilkesine dayalı çalışma prensibi ile her şey dahil 3 farklı akademik konaklama konseptiyle hizmeti vermektedir.

Adatoria Sakarya Serdivan Kız Öğrenci Yurt, Apart, Apart Villa, Öğrenci Evleri ve Akademik Konaklama Hizmetleri, konum, yapı, yönetim ve hizmetler bütünü bakımdan, Yurt, Apart ve Apart Villa 3 farklı akademik konaklama konsepti ile farklı kültürlere sahip öğrencilerimizin sosyal yaşamlarından eğitimlerine, temel ihtiyaçlarından piskolojik danışmanlıklarına kadar farklı istek, beklenti ve taleplerini Adatoria Eğitim çatısı altında karşılamak amacıyla projelendirildi ve bütün bu talepleri karşılayacak yapısal donanım ve yönetimsel beceriyle donatılmıştır.

Bütünleşik hizmet ve fiyat sistemi kapsamında öğrencilerimiz ve velilerimiz konaklama ücreti haricinde hiçbir ekstra ücret ödemeden konaklama hizmetimize ek birçok hizmetten ücretsiz, sorunsuz ve sürekli olarak istifade edebilmektedir. Tek çatı altında bütünleşik hizmet sistemi ile öğrenci ve velilerimize, en iyi ve en kaliteli hizmeti hem zamandan istifade ederek hem de ekonomik şartlarda sahip olma imkanı sağlıyoruz.