Yurt Hizmet ve İmkanlarımız

ADATORIA SAKARYA SERDİVAN AKADEMİK KONAKLAMA HİZMETLERİ

Yurt Hizmet ve İmkanlarımız

Adatoria Sakarya Serdivan Kız Öğrenci Yurdu ve Akademik Konaklama Hizmetleri

Her şey dahil sistemle hizmet veren Adatoria Sakarya Serdivan Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerimizin sosyal yaşamlarından eğitimlerine, temel ihtiyaçlarından piskolojik danışmanlıklarına kadar bütün taleplerini karşılayacak yapısal donanım ve yönetimsel beceriyle donatılmıştır.Her şey dahil sistem kapsamında öğrencilerimiz ve velilerimiz yurt ücreti haricinde hiçbir ekstra ücret ödemeden konaklama hizmetimize ek birçok hizmetten ücretsiz, sorunsuz ve sürekli olarak istifade edebilmektedir.

ADATORIA SAKARYA SERDİVAN KIZ YURDU HİZMET VE İMKANLARIMIZ 

Adatoria Sakarya Serdivan Kız Öğrenci Yurdu, Sakarya Üniversitesi’nde öğrenim gören kız öğrencilerimizin ekonomik açıdan dışarıya bağlı kalmadan tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamak amacıyla projelendirilip 2012 yılında inşaat şirketimiz tarafından inşa edildi ve hizmete açıldı.

Her şey dahil sistemle hizmet veren Adatoria Sakarya Serdivan Kız Öğrenci Yurdu, öğrencilerimizin sosyal yaşamlarından eğitimlerine, temel ihtiyaçlarından piskolojik danışmanlıklarına kadar bütün taleplerini karşılayacak yapısal donanım ve yönetimsel beceriyle donatılmıştır.

Her şey dahil sistem kapsamında öğrencilerimiz ve velilerimiz yurt ücreti haricinde hiçbir ekstra ücret ödemeden konaklama hizmetimize ek birçok hizmetten ücretsiz, sorunsuz ve sürekli olarak istifade edebilmektedir. Adatoria Sakarya Serdivan Kız Öğrenci Yurdu olarak bu sistem ile öğrenci ve velilerimize, en iyi ve en kaliteli hizmeti hem zamandan istifade ederek hem de ekonomik şartlarda sahip olma imkanı sağlıyoruz. 

Herşey dahil kapsamındaki ücretsiz hizmetlerimiz;

- Her Saat Ücretsiz Servis
- Ücretsiz Çay
- Nevresim Temizliği
- Spor & Fitness Salonu
- Buzdolabı
- Buzdolabı
- Çamaşır Yıkama ve Kurutma
- Bilgisayar İnternet Odası
- Isınma
- Oda Temizliği
- Temiz Su Sebili
- Günlük Gazete Servisi
- Açık Büfe Kahvaltı
- Ücretsiz Meyve Suyu - Nevresim Temizliği
- Kablosuz İnternet (WIFI)
- 24 Saat Sıcak Su
- Ütü Odası