Duyurular

ADATORIA AKADEMİK KONAKLAMA HİZMETLERİ

Adatoria Sakarya Serdivan Öğrenci Yurt Apart ve Villa Apart Akademik Konaklama Hizmetleri Sizinle. 06.11.2015

Adatoria Sakarya Kız Yurtları, Adatoria Sakarya Yurt ve Konaklama Hizmetleri, Adatoria Sakarya Öğrenci Apartları, Adatoria Sakarya Öğrenci Apart ve Villaları olarak, 3 farklı konaklama konseptiyle sakarya üniversitesinde öğrenim gören öğrencilere yönelik Sakarya Üniversitesi Kampüs bölgesinde herşey dahil sistemle hizmet vermektedir. Her biri kendi içerisinde farklı hizmet ve imkanalara sahip bu konseptlerimizin,  internet ortamında öğrenci ve velilerin daha kolay ulaşabilmeleri için her bir konseptin kendine özgü web sitesi ile toplamdan 12 farklı web sitesi ile hizmetinizdeyiz.

Tüm konseptelerimize kendine özgü web sitesi ile daha detaylı inceleyebilir, konseptlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir ve bunun yanında size en uygun ve size özel konaklama konseptine kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Adatoria Yükseköğrenim Sakarya Kız Öğrenci Yurdu, 2012 Öğrenim - Öğretim döneminde Sakarya Üniversitesi Esentepe Serdivan Merkez Kampüsüne 4 dk. yürüme mesafesinde Sakarya Üniversitesinde öğrenim gören kız öğrenciler için, özel kız öğrenci yurdu kompleksi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Projelendirilirken kız öğrenci yurdu olarak tasarlanan ve öğrencilerin eğitimden barınmaya, sosyal yaşama kadar tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında karşılamayı ve bu yönde hizmet vermeyi amaçlayan Özel Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu, 14 farklı fiyata ve tasarıma sahip 2 farklı konaklama konseptiyle sağladığı mükemmel ve kesintisiz hizmet anlayışıyla kısa sürede Sakarya'nın en iyi, en kaliteli ve en güvenilir özel kız öğrenci yurdu olmayı başarmıştır. Herşey dahil sistemle hizmet veren ve Sakarya'da özel kız öğrenci yurdu denince tek akla gelen Özel Adatoria Sakarya Kız Öğrenci Yurdu, güvenlik, konfor, ekonomik fiyat, ulaşım kolaylığı ve kampüse yakınlığı bakımından Sakarya'daki tek özel kız öğrenci yurdu adresidir ve öyle olmaya da devam edecektir. ‘’Bizi en iyi kendi öğrencilerimizden öğrenebilirsiniz.’'

www.adatoria.com
www.adatoriaapart.com
www.adatoriavillas.com
www.sakaryahostel.com
www.ozelyurtsakarya.com
www.sakaryaapartlari.com
www.serdivankizapartlari.com
www.ogrenciyurdufiyatlari.com
www.sakaryadaogrenciyurdu.com
www.sakaryaogrenciapartlari.com
www.sakaryaozelogrenciyurtlari.com
www.sakaryaozelkizogrenciyurtlari.com

Diğer Duyurular